У випадку, якщо дії, які необхідно зробити з VPS, входять до «Базового обслуговування» , всі роботи будуть здійснені безкоштовно. У випадку, якщо необхідно зробити дії, які не входять до базового обслуговування, ви можете скористатися послугою «Системне адміністрування на вимогу». Ця послуга платна та її вартість становить $30 на годину. Мінімальна вартість замовлення адміністрування на вимогу складає 20 хвилин ($10). Користуватися цією послугою можна у будь-який час та у необмеженій кількості.

Процедура замовлення послуги наступна:

  1. Вам необхідно скласти технічне завдання для наших фахівців з детальним описом того, що має бути встановлене/зроблено на сервері та відправити його за допомогою тикет-системи.
  2. Наші технічні фахівці оцінять можливість виконання технічного завдання та оцінять час, необхідний для вирішення вашого питання, та нададуть відповідь через тикет-систему.
  3. Якщо вартість робіт вас влаштує, ви повідомите нам і технічні фахівці почнуть налаштовувати ваш VPS сервер.
  4. Після завершення робіт ви отримаєте відповідне повідомлення від спеціалістів.
  5. Вам необхідно підтвердити коректність дій, здійснених технічними фахівцями. Якщо ж вас результати не задовольнять, повідомляєте нам і ми розбираємося з питаннями.
  6. Після підтвердження коректності виконаних робіт буде виставлено рахунок на оплату наданих послуг.

Також, будь ласка, перед складанням технічного завдання переконайтеся, що необхідне вам програмне забезпечення сумісне з операційною системою, встановленою на вашому VPS, а вимоги цього програмного забезпечення відповідають характеристикам замовленого вам тарифного плану. Наприклад, достатньо ОЗП або потужності процесора для підтримки працездатності ПЗ на належному рівні.