У сфері послуг дуже важлива частина «як»: як пояснюють, як швидко реагують, як розвиваються. Нашим «як» є безперестанна робота над питаннями клієнтів, пошук правильних рішень і повна віддача. Ми ділимося усім кращим, що у нас є. До списку кращого, між іншим, належать корисні знання.

Ми розуміємо, що якщо клієнт звертається з якимось питанням, він очікує на нормальну відповідь, а не пропозицію піти до пошукової системи. Саме тому ми створили власну базу знань, у якій зібрали всі питання про наші послуги. Але з часом її стало мало, бо з’явилося більше технічних питань. На тот момент у нас вже була ідея створення інформаційної бази з дещо іншою концепцією — нашої власної Wiki.

Чому Wiki? Тому що ідея схожа з енциклопедією вільних знань. Наповнювати цю базу будемо не тільки ми, але й усі бажаючі. Тут ми будемо публікувати статті та рекомендації наших користувачів.

Якщо вам сподобалася стаття, але ви хочете її доповнити, надсилайте ваші пропозиції та коментарі на support@vps.ua. Ми додамо відповідні зміни та відповімо на ваші питання. Якщо ви виявите, що в нас немає чогось потрібного — звертайтеся, ми обов’язково знайдемо і висвітлимо ці теми.