Так, ви можете змінити поточний хостинговий пакет на вищий у Панелі Клієнта, в меню «Мої Послуги» – «Деталі». Внизу сторінки є кнопка «Змінити тариф». Тут пропонуються на вибір інші пакети. Зверніть увагу, що ви не тільки можете змінити тариф, але й обрати інший платіжний цикл для нового тарифу.

Оскільки ми надаємо VPS чотирьох різних типів віртуалізації — Xen, OpenVZ, KVM і Hyper-V — при зміні тарифу необхідно пам’ятати про таке:

1. Якщо ви змінюєте тарифний план, але при цьому тип віртуалізації у вас не змінюється, зміна тарифу відбувається без перенесення даних. Однак машинам з Xen і KVM віртуалізацією буде потрібно перезавантаження для оновлення квот, а для машин Hyper-V в деяких випадках — вимкнення. Ваш запит на зміни плану надходить у нашу систему та перевіряється фахівцями, тому зміна пакета може тривати до 4 годин.

2. Якщо ж ви вирішили змінити тип віртуалізації з OpenVZ на Xen, KVM або навпаки, то вам буде створено новий VPS, а ваш старий буде видалено. Тому при зміні тарифу зі зміною типу віртуалізації обов’язково необхідно зробити резервну копію даних вашого VPS на якомусь віддаленому сервері для подальшого їх відновлення на новому.

Щоб мінімізувати час, протягом якого ваші сайти не працюватимуть, при отриманні запиту на зміну тарифу наші фахівці створять вам новий VPS та зв’яжуться з вами для того, щоб спланувати перенесення ваших даних. Після перенесення та підтвердження вами його успішності, старий VPS буде видалено.

Якщо у вас є послуга «Повне адміністрування» або на ваш VPS встановлені контрольні панелі cPanel або DirectAdmin, то апгрейд VPS і перенесення даних буде зроблено нашими системними адміністраторами за вас. А якщо ні, то вам необхідно буде переносити контент самостійно, але ви в будь-який момент можете звернутися до наших адміністраторів за допомогою на нашому сайті підтримки https://support.vps.ua/.

3. Перехід з Linux VDS (OpenVZ і Xen) на Windows VDS або навпаки неможливий. Вам потрібно буде замовити новий віртуальний сервер із потрібним типом віртуалізації, на який у ручному режимі перенести контент.

4. Детальна інструкція про зміну характеристик Cloud VPS є у Wiki: Як змінити характеристики хмарного VPS. Зважайте на те, що може знадобитися поповнення юнітів для доступу до більших ресурсів. Переглянути тарифи хмари можна за посиланням.