Як додаткові послуги ми пропонуємо платну реєстрацію доменів, продаж SSL-сертифікатів та CDP-бекапи.

Реєстрацію доменів ми пропонуємо у понад 120 доменних зонах. Реєстрація надається у таких доменних зонах:

  • Українські: .com.ua; .in.ua; .org.ua; .укр; .chernigov.ua; .chernovtsy.ua; .crimea.ua; .donetsk.ua; .dp.ua; .if.ua; .ivano-frankivsk.ua; .kiev.ua; .kh.ua; .kharkiv.ua; .kharkov.ua; .kherson.ua; .lg.ua; .lugansk.ua; .lviv.ua; .od.ua; .odessa.ua; .pl.ua; .poltava.ua; .rovno.ua; .rv.ua; .sebastopol.ua; .sm.ua; .sumy.ua; .uz.ua; .uzhgorod.ua; .yalta.ua; .zaporizhzhe.ua; .zp.ua.
  • Міжнародні: .com; .org; .info; .net; .biz; .su; .mobi; .name; . блог; .asia; .me; .tv; .cc; .bz; .nu; .ws; cm; .travel; .fm.
  • Національні: .kz; .co.uk; .org.uk; .me.uk; .us; . eu; .ca; .de; .in; .co.
  • Оригінальні: .expert, .ceo, .photo, .education та багато інших.

З цінами ви можете ознайомитись за посиланням: Реєстрація доменів

Також ми надаємо продаж SSL-сертифікатів від трьох відомих у всьому світі Центрів Сертифікації: Comodo, GeoTrust та VeriSign.

Обрати необхідний вам SSL-сертифікат можна за посиланням: Купити SSL-сертифікат

Для того, щоб запобігти втраті даних, рекомендуємо вчасно подбати про резервне копіювання та замовити CDP-бекапи . Їхні переваги не вмістити на цій сторінці 🙂 Тому зробили відео. Замовити бекапи за посиланням: Захистити дані

Звертаємо увагу: для серверів на базі OpenVZ ця послуга недоступна.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання в процесі вибору доменного імені, бекапів або SSL сертифіката, ви завжди можете звернутися до нашого відділу продажу (sales@vps.ua) або online-чат, і наші співробітники з радістю вам допоможуть. Ми працюємо 24/7, тому в будь-який час ви можете отримати відповідь від кваліфікованого персоналу.

На даний момент інших послуг наша компанія не надає.