Основні обмеження та заборони вказані у наших Правилах користування послугами. Будь ласка, обов’язково прочитайте їх, щоб уникнути непорозуміння.

На VPS ви можете встановлювати будь-яке ліцензійне програмне забезпечення, сумісне з обраною платформою (Linux/Windows), яке не використовує низькорівневих драйверів і не працює безпосередньо з «залізом».

Чи дозволяється на VPS створювати торрент-трекери

Розміщення торрент-трекерів на VPS дозволено, але з деякими обмеженнями. Торрент-трекери можна створювати лише на серверах, розташованих у дата-центрі США. Зверніть увагу, що контент сайту не повинен порушувати авторські права.

Чи можна розміщувати на VPS файлообмінники типу RapidShare

На жаль, ми не дозволяємо хостити такі сайти, так як вони вимагають занадто великого трафіку, що може викликати велике навантаження на сервер.

Чи можна на VPS запустити Інтернет-радіо, використовуючи Shoutcast-сервер

Так, це можливо, і ми не забороняємо відкриття інтернет-радіо.

Чи можна на VPS організувати хостинг

Так можна. Для цього потрібно замовити VPS з хостингової панеллю управління cPanel+WHM чи DirectAdmin. Також для якісного надання послуг хостингу ми рекомендуємо вам додатково встановлювати білінгову панель на VPS.

Чи можна на ваших серверах хостити неліцензійний софт

Відповідно до політики нашої компанії, розміщення неліцензійного програмного забезпечення забороняється. У випадку, якщо ми виявимо, що на вашому VPS використовується неліцензійне програмне забезпечення, ми будемо змушені призупинити роботу вашого VPS і попросити видалити неліцензійне програмне забезпечення.

Чи можна розміщувати контент «для дорослих»

Ні, розміщення такого контенту на наших серверах заборонено, оскільки це заборонено чинним законодавством України.

Чи можна налаштувати VPN на VPS

Для організації VPN потрібен спеціальний модуль ядра tun/tap. На KVM та Cloud VPS цей модуль ви зможете підвантажити самостійно.

Чи можна робити масові розсилки

Обмеження на кількість листів, що надсилаються із сервера, становить 1000 листів за 1 годину. Також звертаємо вашу увагу на те, що, згідно з нашими правилами використання послуг, розсилання спаму та комерційних листів, неузгоджених попередньо з їх одержувачем (за відсутності явного запиту) заборонені.

Чи не готові купити сервер для хостингу чи ще потрібно щось уточнити? Не соромтеся звертатись до нашої підтримки та ставити запитання — ми завжди готові проконсультувати.