Для VPS вважається сумарний трафік (вхідний+вихідний). Коефіцієнти для трафіку не використовуються. Вказаний у параметрах тарифів обсяг трафіку доступний для використання протягом 1 місяця, починаючи з 1 числа кожного місяця. Щомісяця 1 числа о 00:00 за Гринвічем (GMT+0) трафік обнуляється.

Звертаємо вашу увагу на те, що розрахунковий період за VPS ніяк не впливає на дату оновлення трафіку. Наприклад, якщо дата оплати за сервер — 14-те число, обнулення трафіку відбудеться лише у вказаний вище час — 1-го числа наступного місяця.

Перевищити трафік неможливо. При вичерпанні 90% трафіку вам прийде повідомлення на електронну адресу, яка вказана в панелі керування сервером SolusVM. У разі вичерпання 100% трафіку робота сервера буде припинена. Для відновлення його роботи потрібно придбати додатковий обсяг трафіку, який доступний за ціною 3$ на місяць за 100Гб.

Оформити замовлення можна за допомогою: Панель клієнта -> Мої Послуги -> Деталі -> Посилання «натисніть для перегляду додаткових послуг».

Примітка: Якщо купівля додаткового обсягу трафіку здійснювалася в момент, коли сервер вже був заблокований, то для якнайшвидшого відновлення його роботи ми рекомендуємо після оплати виставленого рахунку за трафік одразу повідомити про цей факт співробітників служби підтримки. Це пов’язано з тим, що процедура розблокування сервера виконується вручну.