Ми постійно проводимо акції на різноманітні свята. Про всі акції ми розповідаємо в розсилках та Facebook. Іноді акція проводиться в одній конкретній соцмережі, тому найкраще підписатися на все, щоб не прогаяти момент. Також ми розміщуємось на так званих лістингах — рейтингових ресурсах із відгуками про хостерів. Там ви часто можете знайти наші промокоди.

А найвигіднішу знижку можна отримати, якщо сплатити VPS-сервер за квартал, півроку, рік або два роки. Чим більший термін ви оберете, тим більше заощадите. Наприклад, за VPS із віртуалізацією KVM ви зможете заплатити на 20-40% менше, ніж якби платили за місяць протягом якогось терміну. Для того, щоб застосувати промокод від VPS.ua, який зменшить ціну пакета на 10-190$, вам потрібно буде на формі замовлення вибрати відповідний період оплати (від 3 до 24 місяців), там ви також побачите відсоток та суму знижки. Ви можете одразу замовити VPS на 3-24 місяці та сплатити ціну із застосованим промо кодом або перейти на більший термін оплати у будь-який момент користування послугою. Наприклад, якщо ви вирішите спочатку потестувати VPS протягом місяця, потім ви зможете скористатися можливістю переходу на більший термін оплати. Навіть якщо ви одразу заплатите за рік чи два і в перший місяць користування вам щось не сподобається, ми повернемо вам гроші.

Але і це ще не все, секретні щоденні промо-коди зберігаються у нашої служби підтримки. Щоб отримати один з них, зверніться до чату.

Якщо ви не знаєте, який тип промо-коду вам було надано і на які послуги він поширюється — зв’яжіться з нашою службою підтримки, ми завжди відповімо на всі ваші запитання.

Успішних покупок!